7 & 24 Hour Zynga Poker Chip Sales Available!
logo

55 products were found in this category.

Chip satışı çalışma saatleri nedir?
7 Gün 24 saat chip satışı yapan tek firmayız. Zynga chip aktarımlarımız tamamen otomatik olarak yapılmakta olup insan gücüyle herhangi bir işleme ihtiyaç yoktur. Çalışan görevli arkadaşlar olmasa bile transferleriniz 7/24 yapılır. Bu sisteme sahip dünyanın tek firmasıyız ve güven ile zynga poker chip satın alabilirsiniz. 

 

Zynga Poker Chip Transferi Nasıl Yapılır?
Transferler normal masalarda yapmaktayız. Oyunun transfer yaptığımızı algılayamayacağı şekilde alanında uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmektedir.


Zynga Chip Alırsam Ban Yermiyim?
Aktarım İçin Hesabımda Ne Kadar Olmalı?
Zynga poker chip alabilmeniz için hesabınızda en az masaya oturabilecek kadar chip olması yeterlidir. Masaya minimum 2m (2 000 000) ile oturulabilir. Hesabınızda 2m olması durumunda chip satın alabilirsiniz.

 

Transfer Süresi Nedir?
Zynga chip satışı aktarım süresi yoğunluğa ve hesabınızda bulunan chip miktarına bağlı olarak değişmekte olup ortalama olarak 10 dakika sürmektedir. Chip satın almak için hesabınızda ne kadar fazla chip olursa o kadar hızlı ve güvenli bir aktarım sağlanmaktadır.

 

Üyeliksiz Chip Alabilirmiyim?
Dilerseniz üye olarak alabilir dilerseniz üyeliksiz olarak satın alabilirsiniz. Zynga chip satın almak için isterseniz Websitemizin sağ üst köşesinde bulunan Hızlı Satın Al butonuna basarak karşınıza gelen ekranı doldurarak hızlıca işlem yapabilir veya ana sayfada bulunan zynga poker chip katogorisinden alacağınız ürünü seçerek satın al dedikten sonra üyeliksiz ödeme yap seçeneğini kullanarak alım yapabilirsiniz. 

WhatsApp Support Line